Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji.



Vārmes pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Liepa, Hermīne, Estere

 

2023./2024.mācību gads

2024.gada 14.maijā Kuldīgas Centra vidusskolas stadionā notika vieglatlētikas sacensības (60 m, 200 m, tāllēkšana, bumbiņas mešana).

2012.-2013. un 2014.-2015. gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm.

No Vārmes pamatskolas piedalījās šādi skolēni:

Ance Āboliņa
Matīss Belkevics
Miķelis Mednis
Krišjānis Braslauskis
Made Druvaskalna 1.vieta - 200m, 1.vieta - 60m, 4.vieta - tāllēkšana
Gustavs Petrēvics
Alise Āboliņa
Gustavs Keišs
Annika Liāna Boernere 2.vieta - tāllēkšana, 5.vieta - bumbiņas mešana, 6.vieta - 60m
Dārta Druvaskalna 1.vieta - bumbiņas mešana, 3.vieta - tāllēkšana, 5.vieta - 200m
Daniela Podkalne 3.vieta - 60m, 6.vieta - 200m

Paldies sporta skolotājam Zigmundam Milzarājam par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā!
Paldies Ilzei Druvaskalnai par atbalstu sacensībās!

fd27759d 38f4 4c54 9d94 bdef6d2b98e4

03e2fb2c 3f9a 440b b413 c5942daa7013

ebb91ae0 9708 46dd b083 e6cc5fe447f3

8b28052c bfb9 45b8 857c 5e14a0e8d314 

757a0f85 e878 4a8d a630 56a1d2c2021f

***

 

13.aprīlī Vilcē notika sporta deju sacensības "Vilces pavasaris", kurās piedalījās arī Vārmes pamatskolas dejotāji. 
 
Paraugdemonstrējumus rādīja Sāra Āboliņa un Markuss Mortukāns, Alise Āboliņa un Edvards Siliņš. 
 
Sacensībās startēja 1. un 2.klašu skolēni.
Rezultāti:
1.-2.kl. grupā 
Eimija Znotiņa un Kristers Kauliņš  ieguva 1.vietu;
Elza Šestakovska un Kristers Kauliņš ieguva 1.vietu un kausu, uzrādot labāko rezultātu savā grupā. 
 
Solo meiteņu 1.-2.klašu grupā Ancei Āboliņai 1.vieta;
Elzai Šestakovskai 1.vieta;
Eimijai Znotiņai 1.vieta un kauss, uzrādot labāko rezultātu šajā grupā.
 
Priecājamies par dejotāju sasniegumiem!
Paldies sporta deju skolotājai Līgai Erdmanei par ieguldīto darbu!

2c155d7b 3aa4 4021 aba1 5973db8ce80e

 

19.martā Kuldīgas sporta hallē notika Kuldīgas novada skolu sacensības florbolā 2010.-2012.g.dz.zēniem.

Par godalgotām vietām cīnījās 5 komandas.

Vārmes pamatskolas sportisti cīnījās godam un ierindojās 4.vietā.

Komandā spēlēja:
Ralfs Misjuro
Renārs Druvaskalns
Roberts Ķemlers
Aivis Agrums
Gustavs Keišs
Krišjānis Braslauskis
Dāvids Bergkinds
Aleksis Bergkinds

Paldies Jēkabam Krūmiņam par atbalstu!
Paldies skolotājam Zigmundam Milzarājam

18cd42f5 fade 432e 91f4 c7f624c25acb

5.martā Vārmes pamatskolas 8.-9.klašu komanda piedalījās Kuldīgas novada florbola sacensībās un izcīnīja 1.vietu un zelta medaļu!
Sacensībās piedalījās:
Jēkabs Krūmiņš
Adrians Nespļaks
Jānis Plāts
Kristaps Blumbergs
Kristers Buivids
Marks Bergkinds
Kristians Misjuro
Adrians Amols
Paldies skolotājam Zigmundam Milzarājam!
 
6e1a20af 6b0d 43ed 9542 ca84dfabf3b4

17.februārī notika sporta deju sacensības "Latvijas čempionāts standartdejās" Kuldīgā. Tajās startēja arī 9 Vārmes pamatskolas sporta deju dejotāji un guva ļoti labus rezultātus sava vecuma grupu dalībnieku snieguma kopvērtējumā.
 
Grupā 2015.g.dzim.un jaunāki:
Eimija Znotiņa (1.kl.) un Kristers Kauliņš (2.kl.) - 2.vieta;
Ance Āboliņa (2.kl.) un Matīss Belkevics (2.kl.) - 2.vieta.
 
Grupā 2010.g.dzim.un jaunāki:
Alise Āboliņa (4.kl.) un Edvards Siliņš (6.kl.) - 2.vieta;
Baiba Lavrova (5.kl.) un Edvards Siliņš (6.kl.) - 2.vieta;
Sāra Āboliņa (6.kl.) un Markuss Mortukāns (7.kl.) - 1.vieta un kauss, uzrādot vislabāko rezultātu šajā grupā.
 
 
Paldies skolotājai Līgai Erdmanei par ieguldītu darbu!
 
c7708992-ff40-4cad-aa6d-73a9529824ae.jpg
 
 
***
 
10.februārī Vārmes pamatskolas 12 sporta deju dejotāji piedalījās šajā mācību gadā pirmajās sacensībās/ skatē "Zvaigznītes"- Liepājā, Liepājas Dzintara vidusskolā.
Rezultāti bija iepriecinoši!
1.klašu grupā:
Eimija Znotiņa un Dominiks Barons - 2.vieta.
2.klašu grupā:
Ance Āboliņa un Matīss Belkevics - 1.vieta;
Elza Šestakovska un Kristers Kauliņš - 2.vieta;
Ance Āboliņa un Olivers Brasauskis - 3.vieta.
6.klašu grupā:
Alise Āboliņa un Edvards Siliņš - 1.vieta un kauss;
Baiba Lavrova un Edvards Siliņš 1.vieta.
7.-9.klašu grupā:
Sāra Āboliņa un Markuss Mortukāns - 1.vieta un kauss. 
 
Paldies skolotājai Līgai Erdmanei par ieguldīto darbu dejotāju sagatavošanā!

ac54e451 6eb6 490f 9aca a3d00516b3ff

***

6.februārī Vārmes pamatskolas 2./3 un 4./5.klašu sportisti piedalījās Kuldīgas novada sporta sacensībās - Jauno vieglatlētu daudzcīņas.
Made Druvaskalna izcīnīja 1.vietu un zelta medaļu!
Krišjānis Braslauskis izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļu!
Sacensībās piedalījās un labi startēja:
Miķelis Mednis
Ance Āboliņa
Rēzija Druvaskalna
Matīss Belkevics
Gustavs Petrēvics
Emīls Gulbis
Alise Āboliņa
Gustavs Keišs
Aleksis Bergkinds
Renārs Druvaskalns
Dārta Druvaskalna
Annika Liāna Boernere
Daniela Podkalne
Roberts Ķemlers
Aivis Agrums
Paldies skolotājam Zigmundam Milzarājam!
 
d898221b 7711 475a a9c6 ed8ba5f10076
 
575c224d ffd9 4a77 a2f8 9ffb84190b30
***
16.janvārī Vārmes pamatskolas 3.-5.klašu komanda piedalījās Kuldīgas novada tautas bumbas sacensībās - lauku skolu grupā (6 komandu konkurencē) izcīnīja 1.vietu un zelta medaļu!
Sacensībās piedalījās:
Krišjānis Braslauskis
Alise Āboliņa
Gustavs Keišs
Aleksis Bergkinds
Renārs Druvaskalns
Dārta Druvaskalna
Annika Liāna Boernere
Daniela Podkalne
Roberts Ķemlers
Aivis Agrums
Paldies skolotājam Zigmundam Milzarājam!
 
5655f5cc 40fa 4c5a 9f44 7a412e0e9087

***

26.septembrī notika Kuldīgas novada skolu sporta sacensības - Rudens stafetes.
No Vārmes pamatskolas piedalījās skolēni visās pamatskolas vecuma grupās - 2.-3.kl., 4.-5.kl., 6.-7.kl., 8.-9.kl.
 
 
Lauku skolu konkurencē 6.-7.klašu komanda izcīnīja 1.vietu.
Komandā startēja:
Sāra Āboliņa
Agate Šestakovska
Anete Krolmane
Liene Blumberga
Edvards Siliņš
Ralfs Misjuro
Aleksis Grūbis
Dāvids Bergkinds
 
Lauku skolu konkurencē 8.-9.klašu komanda izcīnīja 2.vietu.
Komandā startēja:
Līva Poļanko
Evija Sapele
Rūta Krūmiņa
Lienīte Supe
Jānis Plāts
Kristians Misjuro
Valters Poļanko
Jēkabs Krūmiņš
 
Paldies skolotājam Zigmundam Milzarājam!

2022./2023.mācību gads

 

2023.gada 23.maijā Kuldīgas Centra vidusskolas stadionā notika vieglatlētikas sacensības

2011.-2012. un 2013.-2014. gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm.

No Vārmes pamatskolas sacensībās piedalījās:
Made Druvaskalna
Krišjānis Braslauskis
Gustavs Petrēvics
Alise Āboliņa 2.vieta - 60 m, 1.vieta - 200m 
Gustavs Keišs
Daniela Podkalne
Dārta Druvaskalna 1.vieta - bumbiņas mešanā
Annika Liāna Boernere
Roberts Ķemlers
Renārs Druvaskalns
Sāra Āboliņa
Edvards Siliņš
Ikkatrs no dalībniekiem parādīja labāko, ko vien spēj izdarīt!
Paldies skolotājam Zigmundam Milzarājam par skolēnu sagatavošanu sacensībām!
Lepojamies par sportistu sniegumu!

348985069 824932865723378 3763466912734596557 n

 

348919323 1497360407762987 7170312642369853629 n

2.maijā notika Kuldīgas novada skolu sacensības pavasara krosā 2007.-2014.gadā dzimušajiem - gan zēniem, gan meitenēm.

Sacensībās piedalījās 24 skolēni no 2.-9.klasei. 5 sportisti savās vecuma grupās ieguva godalgotas vietas.

Lepojamies! 

Alise Āboliņa - 1.VIETA (diploms un zelta medaļa)

Jānis Plāts - 4.VIETA (diploms)

Made Druvaskalna - 5.VIETA (diploms)

Liene Blumberga - 6.VIETA (diploms)

Valters Poļanko - 6.VIETA (diploms)

Sacensībās piedalījās un labi startēja:

Aleksandra Meikulāne

Krišjānis Braslauskis

Gustavs Petrēvics

Gustavs Keišs

Dārta Druvaskalna

Daniela Podkalne

Annika Liāna Boernere

Sāra Āboliņa

Edvards Siliņš

Roberts Ķemlers

Līva Poļanko

Aleksis Grūbis

Kristaps Blumbergs

Dina Gūtmane

Lienīte Supe

Marta Šveicare

Marita Markēviča

Renārs Polis

Jēkabs Krūmiņš

Paldies skolotājam Zigmundam Milzarājam!

344754480 1212052703013483 8285582726998973147 n

 

 

 

 

28.martā notika Kuldīgas novada skolu sacensības florbolā 2009.-2011.gadā dzimušajiem zēniem.

Četru skolu konkurencē Vārmes pamatskolas komanda izcīnīja 1.VIETU!

Lepojamies!

Komandā spēlēja:

Adrians Nespļaks

Kristaps Blumbergs

Kristers Buivids

Marks Bergkinds

Jānis Plāts

Dāvids Bergkinds

Renārs Druvaskalns

Roberts Ķemlers

Gustavs Keišs.

Paldies skolotājam Zigmundam Milzarājam!

 

338035542 1157285051614457 8487245351259549299 n

 

17.janvārī 4.un 5.kl.skolēni piedalījās Kuldīgas novada tautas bumbas sacensībās un ieguva 2.VIETU!

Komandā spēlēja:

Aivis Agrums

Krista Amola

Annika Liāna Boernere

Dārta Druvaskalna

Renārs Druvaskalns

Roberts Ķemlers

Daniela Podkalne

Sāra Āboliņa

Arvis Čaročinskis

Kitija Pole

Edvards Siliņš

Elīza Tiļļa

Paldies skolotājam ZIGMUNDAM MILZARĀJAM par skolēnu sagatavošanu sacensībām!

 85233b0f 8ef9 4a08 bebb ba8280130da9

 

 

Privātuma politika

Kuldīgas novada pašvaldības privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai -datu subjektam- informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību, apstrādes termiņu un datu subjekta tiesībām datu iegūšanas laikā, kā arī apstrādājot klienta personas datus.

KULDĪGAS NOVADA PAŠVALDĪBAS PRĪVĀTUMA POLITIKA

Seko facebook

Labākie mācībās

6 zaban

Labākie sportā

Fred Dino Sports

webgerbonis

Rekvizīti norēķiniem

 

Kuldīgas novada pašvaldība
Reģ.Nr 90000035590
Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas nov. LV-3301

Kods A/S SEB banka
Konta Nr. LV26UNLA0011001130401

Skolas adrese

 

Vārmes pamatskola
Vārmes pagasts.

Kuldīgas novads. LV-3333
tel.63324284
e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Copyright © 2016. All Rights Reserved Vārmes skola