Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji.

Vārmes pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Vārmes pamatskolas metodiskā darba prioritāte

2021./2022. mācību gadam

Vienotas izpratnes veidošana par mācību satura plānošanu un mācību satura īstenošana.

Uzdevumi:

• Plānot un īstenot vienotu satura plānošanu un mācību satura īstenošanu.
  • Plānot, īstenot efektīvas mācību stundas - akcentējot izziņas procesu, pašizpausmi un jaunradi.
  • Īstenot skolotāju sadarbību, lai nodrošinātu vienotu pieeju mācību procesam.

Aktivitātes:

• Sasniedzamā rezultāta formulēšana katrai mācību stundai.
  • Kritēriju formulēšana, kas nodrošina skolēna izpratni par sasniedzamā rezultāta reālu izpildi.
  • Jēgpilna atgriezeniskā saite.
  • Savstarpēja  mācību priekšmetu stundu vērošana un analīze.
  • Ārpusskolas  pasākumu mērķtiecīga iekļaušana mācību procesā.
  • Regulāra pedagogu sadarbība.

Sasniedzamais rezultāts:

• Mācību satura plānošana sadarbībā ar kolēģiem, pēctecīgi, ievērojot atpakaļvērstās plānošanas principus.
  • Katrā stundā formulēts sasniedzamais rezultāts un kritēriji tā sasniegšanai, jēgpilna AS.
  • Jaunā  satura īstenošana, akcentējot   saikni ar vietējām tradīcijām, kultūru un vēsturi.
  • Visu  mācību priekšmetu skolotāju  sadarbība,  kuri īsteno mācību procesu konkrētā klasē.

Privātuma politika

Kuldīgas novada pašvaldības privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai -datu subjektam- informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību, apstrādes termiņu un datu subjekta tiesībām datu iegūšanas laikā, kā arī apstrādājot klienta personas datus.

KULDĪGAS NOVADA PAŠVALDĪBAS PRĪVĀTUMA POLITIKA

Seko facebook